Czym jest formacja rodzin?

Formacja Rodzin to jedna z posług prowadzonych przez wspólnotę „Jeshuah”. Są to otwarte dla wszystkich konferencje, które odbywają się raz w miesiącu w niedzielę bezpośrednio po Mszy Św. Rodzinnej, rozpoczynającej się o godzinie 11:15 w kościele pw M.B. Częstochowskiej w Poznaniu-Naramowicach. Tematyka konferencji jest związana z szeroko pojętym życiem w rodzinie, a ich celem jest przybliżanie chrześcijańskiego podejścia do różnych problemów, z którymi spotykamy się każdego dnia. Zapraszani goście prowadzący konferencje to specjaliści z różnych dziedzin, dzielący się swoimi doświadczeniami na zaplanowany temat. Podczas konferencji, która trwa około 1h dzieci mają zapewnioną opiekę.

- Odkrywasz swoje powołanie w życiu rodzinnym i małżeńskim?
- Szukasz miejsca w Kościele, które pozwoli im uczestniczyć wraz z rodziną?
- Masz doświadczenie bycia w Kościele, we wspólnocie ale w związku z obowiązkami życia rodzinnego oraz zawodowego nie jesteś w stanie aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu wspólnoty?
- Nosisz w swoim sercu pragnienie odnalezienia swojego miejsca w Kościele?
- Chcesz poświęcić trochę czasu Bogu i rodzinie?
- Chcesz pogłębić swoją wiedzę na tematy dotyczące rodziny?
- Chcesz wymienić doświadczenia z innymi rodzicami?
Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy że Formacja Rodzin jest dla Ciebie!

Dotychczasowe konferencje poruszały tematy takie jak: dialog i komunikacja w małżeństwie, ewangelizacja w rodzinie i przez rodzinę, naturalne planowanie rodziny, naprotechnologia i inne.

Jeżeli chcesz być informowany o wszystkich konferencjach dopisz się do naszej listy korespondencyjnej. W tym celu wyślij do nas emaila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mile widziane są również pomysły na tematy kolejnych konferencji.

Serdecznie zapraszamy! Powiedz znajomym!

 

Więcej informacji:

Najbliższe spotkanie

Za nami - Goście i tematy minionych spotkań

 

Polecamy:

Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny Miłujcie się! Dwumiesięcznik Odnowy
Free business joomla templates