Aktualności

Zaproszenie na spotkanie ewangelizacyjne

Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku zaprasza na Spotkanie Ewangelizacyjne "Chodźcie do mnie" które odbędzie się w dniach 18-19 luty 2017 w Hali Sportowej OAZA. Spotkanie to forma weekendowych rekolekcji formacyjnych (konferencje) połączonych z uwielbieniem Boga. Jest ono doskonałą okazją do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem.

Czytaj więcej...

Plan spotkań na najbliższy czas

W ostatnim czasie sporo się dzieje...
Dla wszystkich zainteresowanych podajemy plan spotkań wspólnotowych na najbliższy czas:

Czytaj więcej...

Ewangelizacja w Gruszczynie

W najbliższą sobotę (1.10) będziemy grali koncert ewangelizacyjny w parafii w Gruszczynie k/Swarzędza. Początek zaraz po Mszy Św. rozpoczynającej się o godz. 18.00. Zapraszamy!
Z tego powodu nie będzie spotkania modlitewnego w piątek 30.9.

Kolejne rekolekcje wspólnoty za nami

Kolejne doroczne rekolekcje wspólnoty za nami. Tym razem spędziliśmy je w pięknym ośrodku w Zaniemyślu od 9 do 11 września. Głoszącym był podobnie jak w zeszłym roku ojciec Radosław Rafał, za pomocą którego Duch Święty rozpalał nasze serca.

Czytaj więcej...

Wakacyjny wyjazd rowerowy

Co prawda kurz jakiś czas temu już opadł, ale taki wyjazd powinien się znaleźć na naszej stronie.... :-)

Jezioro, namioty, ale przede wszystkim rowery! Od 11 do 14 sierpnia 2016 piętnastu śmiałków z naszej wspólnoty ruszyło na podbój rowerem Pojezierza Drawskiego.

Czytaj więcej...

Rozważania z Drogi Krzyżowej

4 marca br nasza wspólnota animowała parafialną drogę krzyżową. Rozważania oparte o Księgę Izajasza, przygotowała  diakonia Słowa i Rozeznania. Ponieważ nie wszyscy mogli uczestniczyć w nabożeństwie, więc tekst rozważań umieszczamy na naszej stronie.

Czytaj więcej...

I Forum dla dzieci

Piątek, 26 lutego, 5:45 rano. Dzwoni budzik… Pobudka! Tym razem nie zrywamy się do pracy, ani nawet do szkoły (choć rok szkolny trwa), ale jedziemy dużą grupą wspólnotową na I Forum dla Dzieci do Łodzi!

Czytaj więcej...

Uczestniczyliśmy we warsztatach uwielbienia z Piotrem Nazarukiem

19-21.02.2016 odbyły się w poznańskiej parafii św. Jadwigi Królowej na Umultowie 3-dniowe warsztaty muzyczne prowadzone przez Piotra Nazaruka (z TGD), w których uczestniczyło kilka osób z naszej wspólnoty. Były to warsztaty uwielbieniowe, a punktem kulminacyjnym, jako efekt wspólnej pracy, miał być niedzielny koncert uwielbieniowy po wieczornej Mszy Św. 

Czytaj więcej...

26 lutego nie będzie spotkania

W najbliższy piątek tj. 26 lutego z powodu na rejonowe spotkanie księży mające miejsce w parafii nie odbędzie się spotkanie modlitewne. W kolejny piątek, 4 marca, w ramach spotkania animować będziemy Mszę Św. dla młodzieży a po Mszy Drogę Krzyżową. Serdecznie zapraszamy.

Znów będziemy kolędować

Wzorem poprzednich lat, również tym roku nasza wspólnota razie będzie animować rodzinne kolędowanie w naszej parafii. Odbędzie się ono w Święto Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli - 6 stycznia o godzine 16.00, oczywiście w Naramowickim kościele. Zapraszamy wszystkich, małych i dużych - razem oddajmy Bogu Chwałę!

Polecamy:

Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny Miłujcie się! Dwumiesięcznik Odnowy
Free business joomla templates